Тарас Степаненко: З Луческу ми завжди були на зв’язку з моменту, як опинилися у Бухаресті

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко розповів про настрій національної збірної України перед офіційними матчами в відборі на чемпіонат світу.

– Ми віримо в перемогу України та не маємо права «розпускати нюні». Ми маємо бути такими, як наші військові – сміливими, сильними, і робити все можливе для перемоги.

– Чи можливо показати хороший результат на полі, коли в країні війна?

– Якщо говорити про «Шахтар», то ми граємо для того, щоб хоч трохи підняти бойовий дух та зарядити вболівальників. Визнаю, важко зараз налаштувати команду на результат, адже всі думки далекі від футболу. Але ж ми граємо за нашу країну!

– Під час тренувань із «Динамо» тобі вдалося поспілкуватися із Луческу? Яка в нього позиція щодо війни у ​​країні?

– З Луческу ми завжди були на зв’язку з моменту, як опинилися у Бухаресті. Він за цей час перехворів і на коронавірус, і на грип. Ми постійно з ним розмовляли про війну, і я впевнено можу сказати, що Луческу повністю на боці України та підтримує українців.

– Як ти вважаєш, чи зможемо ми побачити гру збірної на чемпіонаті світу?

– Звісно, ​​у нас є шанси! Ми беремо участь в матчах європейського рівня. З рештою гравців збірної проведемо ще матчі, які дозволять нам підготуватися до стиків за вихід на чемпіонат світу, – сказав Степаненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *