Ганебне фіаско команди Скрипника – в огляді матчу Металіст 1925 – Рух (Відео)

Металіст 1925 - Рух

Металіст 1925 в номінально домашньому матчі 21-го туру української Прем’єр-ліги з розгромним рахунком поступився Руху – 1:4.

У першому таймі львів’яни творили, що хотіли. Спочатку Ілля Квасниця заробив пенальті, а Фредді Плюман його реалізував. За кілька хвилин Квасниця, втікши в контратаку, забив сам.

Ближче до кінця тайму Денис Підгурський обікрав Дениса Гармаша, пройшов півполя і з рикошетом від Максима Імерекова зробив рахунок великим. Команда Віктора Скрипника відверто “попливла” і пропустила вчетверте – Плюман зробив дубль після навісу Олексія Сича.

Одразу після перерви команда Віталія Пономарьова залишилася вдесятьох. Віталій Роман шипами в’їхав в обличчя голкіперу Ярославу Проценку – останньому після цього знадобилася заміна.

Весь тайм харків’яни відчайдушно атакували, прагнучи зробити рахунок менш ганебним. Рятував голкіпер Дмитро Ледвій – зокрема, після удару Андрія Борячука. У середині тайму після стандарту Ростислав Русин заштовхав м’яч у ворота, але після тривалого перегляду судді взяття воріт скасували – офсайд.

Все-таки 1925-ті зуміли забити гол “престижу” – його з передачі свіжого Максима Жичикова оформив тезка Імереков. Одразу ж команда Скрипника заробила пенальті, однак і тут ВАР прийняв рішення на користь Руху – повтор показав, що гри рукою не було.

“Металіст 1925” (Харків) – “Рух” (Львів) 1:4

Голи: Імереков (84) – Плюман (17, пен, 37), Квасниця (20), Підгурський (35)

Попередження: Червак, Мозіль – Підгурський, Плюман

Вилучення: Роман (50, небезпечна гра)

“Металіст 1925”: Проценко (Мозіль, 52), Капінус (Фрімпонг, 82), Арі Моура (Русин, 58), Юсов (Жичиков, 82), Гармаш, Червак, Бичек (Борячук, 58), Габелок, Імереков, Фаріна, Юрченко

“Рух”: Ледвій, Сич, Дідик, Роман, Слюбик, Підгурський (Холод, 60), Таллес (Лях, 51), Пастух, Плюман (Рунич, 60), Квасниця (Федор, 90+4), Карабін (Теслюк, 90+4)

Рахунок залишився незмінним. Металіст 1925, який набрав лише одне очко при Скрипнику, залишається з 16-ма балами в зоні перехідних матчів. Рух набрав 36 очок і наблизився до Динамо, що йде четвертим (щоправда, у киян – три гри в запасі).

У наступному турі харків’яни зіграють із Зорею, а львів’яни приймуть ЛНЗ.