Яскрава перемога команди Шовковського на засніженому полі: огляд матчу Динамо – Зоря (Відео)

Динамо - Зоря

Динамо обіграло Зорю на засніженому полі у Києві у 21-му турі Української Прем’єр-ліги – 2:0.

Єдиний м’яч у першому таймі забив Владислав Ванат. Форвард замкнув довгу передачу Костянтина Вівчаренка.

У другому таймі динамівці продовжили володіти ініціативою. В одному з епізодів кияни розіграли вільний удар всередині штрафного майданчика Зорі, але не зуміли забити. Під завісу зустрічі відзначився Денис Попов, який головою замкнув подачу зі штрафного.

“Динамо” – “Зоря” – 2:0

Голи: Ванат (30), Попов (85)

“Динамо” Київ: Бущан – Вівчаренко, Попов, Михавко, Тимчик (Караваєв, 46), Бражко, Шапаренко (Андрієвський, 82), Шепелєв, Кабаєв (Діалло, 89), Волошин, Ванат.

“Зоря”: Сапутін – Капустян, Джордан, Токар, Рейс, Башич, Жан Клод, Писаренко, Мічін, Долбнєв (Байрук, 90+1), Ндур (Гільєрме, 80)

Попередження: Шепелєв (52), Шапаренко (82)

Динамо набрало 38 очок і посідає четверте місце в УПЛ. Зоря йде на 12-му рядку, в активі команди Юрія Коваля – 19 очок.

У наступному турі Динамо зіграє з Ворсклою 31 березня. Зоря 29 березня зустрінеться з Металістом 1925.