Артем Федецький потужно відреагував на слова президента УЄФА про Україну

Артем Федецький

Колишній український футболіст Артем Федецький прокоментував позицію президента УЄФА Александера Чеферіна, який погодився з тезою, що вихід Ізраїля або України на Євро-2024 може збільшити загрозу безпеці турніру.

«Дуже дивно чути такі заяви Чеферіна, оскільки Словенія теж проходила через війну свого часу. Або Хорватія, як розповідав Даріо Срна.

Цікаво, що перед матчем проти Італії у кваліфікації на Євро-2024 схожі заяви вже лунали від Чеферіна. Тобто, без Італії Євро-2024 неможливо уявити, а Україна нахер там не потрібна, так виходить з його слів?

Замість того, щоб робити все можливе, щоб підтримати Україну в такий важкий час, і наших військових, і народ України, який завдяки футболу може відволіктися від цих подій, лунає ось таке.

У мене, чесно кажучи, немає слів. Так не може бути. З його слів взагалі виходить, що він підтримав військове вторгнення Росії. Висловився як імпотент, вибачте мені на слові.Так не можна.

Гравці збірної України теж це читають, все бачать. Не має права президент УЄФА озвучувати такі тези на загальний розсуд. Це просто нонсенс», — сказав Федецький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *