Даріо Срна пояснив, чому Шахтар відмовився продавати Судакова за 40 млн євро

Спортивний директор «Шахтаря» Даріо Срна прокоментував інформацію про те, що клуб відхилив пропозицію щодо продажу півзахисника Георгія Судакова.

– Це є ще одним доказом того, чого ми хочемо. Наш президент не опускає руки. Сьогодні важкі часи в Україні, триває війна. На жаль, у нас війна почалася ще 2014 року, коли ми залишилися без свого дому, без стадіону, без нашого міста, без наших уболівальників, які сьогодні живуть по всьому світу.

Відмова продавати Судакова – це показник того, що ми хочемо зробити. Ми хочемо зробити так, щоб кожен український уболівальник, кожен уболівальник «Шахтаря» дивився й отримував задоволення від гри «Шахтаря».

А я вам обіцяю, що футбольна команда «Шахтар» робитиме все, щоб дарувати позитивні емоції нашим військовим, нашим уболівальникам, щоб усі легше пережили цей складний період, щоб дати ковток свіжого повітря, – сказав Срна.

Раніше генеральний директор гірників Сергій Палкін заявив, що запит складав 40 мільйонів євро. В італійській пресі повідомили, що він був від «Наполі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *