Почесний президент Дніпра-1 зробив заяву щодо можливого трансферу Піхальонка у Полісся

Олександр Піхальонок

Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза розповів про інтерес інших клубів до футболістів його команди, зокрема прокоментував чутки щодо переходу Олександра Піхальонка в житомирське «Полісся».

– Є інформація, що до лідерів «Дніпра-1» наявний предметний інтерес з Європи та в чому числі з український клубів.

– Ви не уявляєте який до них є інтерес, ну то й що? Ні один футболіст спортивного клубу «Дніпро-1» продаватись в українські клуби не буде та підсилювати конкурентів. Інша справа – якщо буде пропозиція за кордон і ця пропозиція влаштує: в першу чергу фінансово нашого футболіста, в другу чергу клуб, тоді ми будемо говорити про продаж. Скільки про Довбика говорили, що його продають? Кожного трансферного вікна. Я не зможу утримувати жодного футболіста який підійде до мене і скаже: «Я переріс рівень «Дніпра-1», я хочу і можу вище». Як я його після цього примушу? Ніякий тренер, мотиватор, його не змусить. Футбол – це не рабство, це синергія і самовіддача назустріч клуба і футболіста.

– Добре, є пропозиція з Європи та є пропозиція у два-три рази краще та вигідніше з умовного «Полісся» щодо Піхальонка, що тоді?

– Піхальонок не хоче грати в «Поліссі», а моя позиція – я не буду підсилювати конкурентів, але на першому місці у таких питаннях рішення і бажання футболіста.

Якщо умовний Назаренко не захотів дочекатися мого повернення з фронту, то в мене до нього претензія, я за цю дитину ходив на батьківські збори, коли він чудив в школі, коли його виключали звідти, і так, як він вчинив стосовно мене – це несправедливо. Але і його можна зрозуміти, як до нього відносилися тренери, не довіряли йому, ставили на його місце «пенсіонерів» з другої ліги та сумнівних легіонерів.

Назаренко талановитий вихованець дніпровської академії, і до речі, сьогоднішні успіхи U-19 – це результат роботи академії й у тому числі Гліба Платова, якого той же Кучер чомусь ніколи не бачив. Хочу подякувати Глібу, у нього велике майбутнє.

Джерело: Трибуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *