“До матчу з Чорноморцем три дні готувалися в Одесі”: Олег Дулуб – про перемогу ЛНЗ над “моряками”

Олег Дулуб ЛНЗ

В 16 турі чемпіонату УПЛ футболісти ЛНЗ в гостях взяли гору над «Чорноморцем» – 3:1. Олег Дулуб прокоментував перемогу своїх підопічних.

– Через негоду в Черкасах ми вирішили заздалегідь виїхати до Одеси й три дні тренувалися на стадіоні «Іван», де нам були створені хороші умови для підготовки. Детально вивчили 2-3 тактичні схеми, які на озброєнні в «Чорноморця» й слід визнати, що господарі нас нічим не здивували.

– Все ж, завдяки чому вдалося схилити шальки терезів на свій бік?

– В першому таймі було багато в’язкої боротьби на футбольному полі й гравцям складно було продемонструвати своє вміння. На мій погляд, відчутні дивіденди принесли проведені нами заміни. Свіжі виконавці значно підсилили гру. Відзначу Наумця, який почав діяти на позиції атакувального півзахисника, випереджаючи за рахунок швидкості своїх візаві. Він дуже добре розганяв наші атаки й заслужено записав до свого активу гол.

Слід зауважити, що наприкінці матчу гості спеціально більше уваги стали приділяти обороні, аби скористатися простором при контрвипадах. Цей задум спрацював: Олійник, що також вийшов на заміну, змусив одеситів утретє капітулювати. І лише після цього я повірив, що в битві за шість очок ЛНЗ взяв гору. Таким чином черкащани реабілітувалися за поразку в першому колі.

– Ця звитяга дозволила ЛНЗ обійти «Чорноморець» в турнірній таблиці й закріпитися серед середняків. В наступному турі у вас «Минай». Зможете ще піднятися?

– Давайте не забігати наперед. В Черкасах несприятливі погодні умови, як для підготовки, так і проведення цього поєдинку й все йде до того, що він буде перенесений на весну наступного року. Хоча останнє слово за керівництвом УПЛ”, – сказав Олег Дулуб у коментарі для sport.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *