“Поїдуть всі у штурмову роту”: президент Дніпра-1 зізнався, як мотивував гравців на гру з Шахтарем

СК Дніпро

Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза поділився враженнями від переможного матчу 14-го туру УПЛ проти донецького «Шахтаря» (3:1).

– Що відчуваєте, коли бачите «Дніпро-1» на першому місці у таблиці?

– Хочу всім скептикам нагадати, що 6 років тому ми грали першу гру проти «Буковини» у кубку України. Тоді сказав, що через 5 років від створення команди будуть єврокубки, а через 10 – Ліга чемпіонів. Я ж не збрехав. Відчуваю гордість, що дотримався обіцянки рідному місту. Після вчорашнього матчу, в мене душа співає.

Мало людей взагалі, хто спочатку повірив у наш проєкт. Хто міг повірити, якби 6 років назад сказали, що будемо перемагати «Шахтар» 3:1? Причому, у нас досі у складі є Когут, Юрчук. Той же Рубчинський, який, щоправда, тоді ще м’ячі подавав. Він скільки страждав від травм, а зараз він в основі команди, на головних ролях.

– Прокоментуйте, будь ласка, матч із «Шахтарем».

– Прихід Юрія Максимова не просто дав нове життя грі команди, а продовжив процес створення великої команди. «Дніпро-1» був, є і буде постійним учасником єврокубків. Вважаю, що з цим тренером ми зможемо досягнути головної мети – гімну Ліги чемпіонів на «Дніпро-Арені», звичайно, після перемоги у війні.

Була не гра, а шахова комбінація, гра у футбольні шахи. Юрій Вільйович використав усі сильні сторони клубу. Всім відомо, що на сьогодні «Шахтар» – один з найсильніших клубів України, в першу чергу, фінансово. Але робота тренера вийшла на перший план: його установки та завдання гравцям, це спрацювало і перемогли. Я знав Максимова, як гравця, але тепер знаю й як тренера. Впевнений, що за ним велике футбольне тренерське майбутнє. І свої кубки Максимов ще підніме над головою і не тільки в Україні.

– Про що розмовляли з Максимовим до і після матчу?

– Ми з ним на постійному зв’язку. До матчу пожартував, щоб передав гравцям, якщо не переможуть, то поїдуть всі у першу штурмову роту.

Після матчу просто подякував йому за перемогу і попросив, щоб він подякував хлопцям за витримку, змістовий футбол та перемогу.

У нас була чорна смуга, пов’язана з попереднім тренерським складом, рішення щодо призначення якого було невдалим. А ось зараз є тренер, що відповідає духу команди», – сказав Береза.

На міжнародну паузу «Дніпро-1» пішов лідером турнірної таблиці УПЛ з 30 очками в активі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *