Йожеф Сабо розкритикував нового головного тренера Шахтаря

Колишній тренер збірної України та київського «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував зміни на тренерському містку в донецькому «Шахтарі».

Навіть не знаю, як це коментувати. Вважаю, що якщо вже дуже хочеться Ахметову отримати нового тренера, то варто почекати. Хоча б до зимової паузи. Не впевнений, що Срна хоче працювати в «Шахтарі» головним тренером. Даріо ж сам в інтерв’ю каже, що клуб шукає тренера, веде переговори. Таке враження, що Срна просто не впевнений у собі. Тим часом, він уже дуже багато років перебуває в структурі клубу, знає відмінно команду зсередини і всі задатки, щоб стати тренером, у нього є.

А цей боснієць, Пушич, якого активно всі обговорюють, він же взагалі ніде не працював самостійно головним тренером (окрім періоду в «Твенте» у 2018-2019 роках – прим.). Вивчаючи його біографію, я звернув увагу, що він постійно лише асистував. Ну от прийде зараз цей Пушич – і що? Та він же команди взагалі не знає, матчів, напевно, і не бачив навіть. Що він зможе зробити? Відразу дати результат? Перемогти «Барселону«? Ні. Не вірю.

Переконаний, що не потрібен зараз «Шахтарю» новий тренер. Три наставники за рік – це вже перебір», – сказав Сабо у коментарі для Спорт-Експрес Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *