Легіонер Полісся: “Думаю, що УПЛ входить до десятки найкращих чемпіонатів”

Вінгер житомирського «Полісся» Бені Макуана розповів про старт сезону в Українській Прем’єр-лізі у виконанні його команди.

– Позаду вже 10 турів Української Прем’єр-Ліги. Поділись своїми враженнями про першу третину сезону: які особливості українського футболу здивували тебе, що, можливо, стало для тебе сюрпризом?

– Я би сказав, не «вже зіграно 10 турів», а зіграно «всього лише 10 матчів». Це ще навіть не екватор чемпіонату. Я вважаю, що найголовніші матчі ще попереду. Зараз пауза, яка дозволила нам трохи перевести подих, але це не означає, що гравці втратили концентрацію. Навпаки, ми мали час, щоб звернути увагу на нюанси, на техніко-тактичні дії. У нас не вистачало кількох людей через травми або виклику в збірну. І всі розуміють, що спочивати на лаврах навіть не те, що рано – для цього поки взагалі немає жодного приводу. Водночас, я хотів би відзначити партнерів, які з першого туру працюють, не покладаючи рук. Але тут я б додав, що працюють не лише футболісти, але й співробітники усіх служб та департаментів клубу. Щодо особливостей українського чемпіонату, то я ще раніше говорив, що я не бачу відмінностей, або ж вони є зовсім малими, між УПЛ та топ-чемпіонатами. Бо інтенсивність, ритм, стратегія та тактика – усе це в арсеналі команд Прем’єр-Ліги. Я й надалі думаю, що УПЛ знаходиться топ-10 чемпіонатів.

– Хто із суперників вразив тебе або ж зміг здивувати?

– Я в жодному разі не відчуваю зневаги до суперників, але ніхто не здивував. Не здивував тому, що я одразу себе налаштовував, що рівень чемпіонату буде достатньо високим і зіграні матчі цілком виправдали мої сподівання. Я одразу налаштовувався, що кожен наступний матч – це фінал. Тому я можу сказати, що суперники не здивували, а навпаки – підтвердили, що вони є дійсно сильними командами.

– На твою думку, яка найсильніша команда, з якою довелося зустрічатися за період у «Поліссі»? І чому ти так вважаєш?

– Думаю, було б не зовсім правильно зараз говорити, що якась команда була сильнішою, а якась слабшою. Ви самі бачили ігри і навіть ті команди, які номінально не вважались фаворитами, на полі демонстрували дуже хороший футбол та боротьбу. З кожною командою було цікаво грати по-своєму.

Після 10 турів житомиряни посідають 5-е місце у турнірній таблиці, набравши 19 очок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *