Гравець ЛНЗ – про майбутній матч проти Шахтаря:”Обіграти можна будь-кого”

Півзахисник черкаського ЛНЗ Владислав Наумець розповів про готовність команди до матчу з донецьким «Шахтарем» у 11-му турі УПЛ.

– Владе, як провів паузу, пов’язану із матчами збірних? Чи дивився якісь матчі відбору на Євро-2024?

– Щодо нашої збірної – дивився усі матчі. Якщо ж говорити про те, як ми командою проводили цей період часу, то провели два спаринги із «Чорноморцем»: з U-19 та першою командою. Працювали в режимі дворазових тренувань, відтак можу резюмувати, що цією паузою скористалися досить продуктивно, набрали кондиції. Буквально вчора провели двусторонню гру з командою U-19.

– Як ви спрацювалися із Олегом Дулубом? Що змінилося в команді, зокрема, в побуті?

– Серед ігрових аспектів: пробуємо нову тактику, але в основному, будуємо гру через контратаки, більше акцентуємо увагу на обороні. Стараємося грати компактно та агресивно. Щодо побуту, ми збираємося раніше, щоб команда більше часу проводила разом, стало більше якихось спільних заходів.

– Завтра вам грати проти «Шахтаря», який отримав нового головного тренера. Факт радикальних змін на тренерському містку гірників зіграє вам на руку?

– Чесно кажучи, не знаю. Оскільки Даріо Срна – дуже досвідчений футболіст, він знає, які слова сказати хлопцям, як налаштувати. Нам же також не потрібно додаткової мотивації, бо «Шахтар» – чинний чемпіон України, хочеться також їх обіграти. У цьому чемпіонаті така тенденція, що всі можуть одне одного обіграти, тому я вірю в те, що ми зможемо взяти очки.

– У «Шахтаря» цього сезону з лівого флангу в обороні переважно діє Іраклі Азаров. Як би ти оцінив цього хлопця? Що скажеш про його якості?

– Дуже якісний захисник, технічний та різкий. Бачив багато ігор, скажу, що якісне підписання, хороший гравець.

– Чи знаєш ти, як з ним впоратися завтра?

– Я гадаю, що обіграти можна будь-кого. Важливо дивитися не на те, хто проти тебе грає, а хто поряд.

– За твоїми відчуттями, поточний чемпіонат став сильнішим за попередній?

– Я б сказав так, що немає якихось фаворитів в поточному чемпіонаті. Виходить так, що усі плюс-мінус грають на рівних. І кожен матч непередбачуваний, можна брати 3 очки навіть у протистояннях із найбільшими грандами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *