“Буковина не дала зіграти нам так, як ми хотіли”: Мирон Маркевич – про важку перемогу Карпат

Наставник львівських «Карпат» Мирон Маркевич поділився враженнями від останнього матчу 11-го туру Першої ліги проти «Буковини» (1:0).

«У Чернівцях завжди було важко грати. «Буковина» досить непогано виглядала у попередніх іграх, які ми вивчали перед поєдинком. Вони це довели та не дали нам зіграти так, як ми хотіли. Однак добре, що ми знайшли свій момент і відзначились забитим м’ячем. Крім того, ми ще могли забивати у цій зустрічі. Більш-менш надійно зіграли в обороні.

Заміни в перерві нам допомогли додати у швидкості та гостроті біля воріт «Буковини». Перший тайм був невиразний, чернівецька команда добре нам протистояла, тож потрібно було щось змінювати. Тому провели подвійну заміну по перерві.

У складі «Буковини» мені сподобався правий захисник Денис Рябий. Також відзначу гру воротаря Івана Пономаренка. Загалом команда хороша, дисциплінована. Думаю, що чернівецький клуб буде у топ-5», – сказав Маркевич.