ЛНЗ відібрав очки в Олександрії в рамках 10-го туру УПЛ

ЛНЗ - Олександрія

ЛНЗ у Черкасах зіграв унічию з Олександрією у матчі 10-го туру української Прем’єр-ліги.

На 10-й хвилині підопічні Руслана Ротаня вийшли вперед, проте судді за допомогою системи VAR скасували гол через офсайд. До кінця першого тайму рахунок на табло не змінився.

Після перерви команди створили кілька гольових моментів, але не змогли забити переможний м’яч. Як підсумок, нічия 0:0.

“ЛНЗ” – “Олександрія” 0:0

ЛНЗ“: Пеньков – Стасюк, Ковальов (Рибалка 83), Муравський, Селін, Норенков – Наумець (Шестаков 46), Бойко, Олійник (Прядун 68), Пасіч – Хобленко (Тищенко 83)

Олександрія“: Єрмаков – Мартинюк, Кравченко, Логінов – Шостак (Кулаковський 87), Михайленко (Ковалець 64), Смирний, Калитвинцев (Микитишин 80) – Шулянський (Джевані 63), Погорілий (Кулаков 63), Скорко

Попередження: Пасіч 38, Ковальов 77 – Логінов 20, Кравченко 54

ЛНЗ із 9 очками посідає 11-е місце у чемпіонаті України, випереджаючи Олександрію за додатковими показниками.

У наступному турі УПЛ 21 жовтня ЛНЗ зіграє із Шахтарем, а Олександрія зустрінеться з Колосом.