Едмар: “До матчу проти “Оболоні” ми серйозно готувалися”

Едмар

Тренер харківського Металіста-1925 Едмар у коментарі для клубної пресслужби розповів, що очікує від гри проти київської Оболоні у матчі 10-го туру УПЛ.

– Розкажіть, будь ласка, як готувалися до “Оболоні” чи відрізнялася чимось підготовка від того, як зазвичай підходить команда до матчу?

– Готувались ми, як завжди, у звичному для команди режимі. Трошки важкувато було після кубкового матчу та протистояння з “Дніпром-1”, там багато сил витратили, але готувалися дуже серйозно до матчу “Оболонню”.

– Те, що команда на цьому тижні побувала у Харкові, як колектив на це відреагував, можливо це надало додаткових плюсиків, принаймні психологічних?

– Звісно, що хлопцям дуже сподобалась ця поїздка до Харкова. Приємно тренуватися на рідному для команди стадіоні. Також трошки прогулялися містом… Хочеться, щоб як можна швидше скінчилася війна й ми повернулися до Харкова.

– У грі проти Дніпра-1 команда не набрала жодного очка, але багато хто відзначав, що команда видала чи не найкращу атакувальну гру. Як той матч вплинув на настрій колективу?

– Так, коли ми програвали 1:0, ми знали, що потрібно бігти вперед і хотіли перемогти в цьому поєдинку. На жаль, нам це не вдалося. Проте ми маємо вже дивитися вперед, працювали над реалізацією. Маємо продовжувати таким же чином. Зараз ми можемо говорити про те, що добре грали, але результат є результат. Тому треба постійно працювати над реалізацією.

– Якого футболу очікуєте в матчі проти “Оболоні” та чому?

– Ця команда демонструє дуже хороший футбол. Ми вже дивилися їх останні матчі, вивчали, як ми завжди вивчаємо суперників. Будемо намагатися нейтралізувати всі сильні сторони “Оболоні”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *