Кривбас сенсаційно поступився Руху та втратив шанс вийти на перше місце в УПЛ

Кривбас - Рух

У матчі дев’ятого туру чемпіонату України Рух на виїзді переміг Кривбас із рахунком 3:1.

Львівська команда першою відкрила рахунок у грі, але взяття воріт скасували через офсайд. А наприкінці першого тайму гол забив Кривбас – пенальті реалізував Хрвоє Іліч.

Після перерви Рух перевернув гру і протягом п’яти хвилин забив три м’ячі: дублем відзначився Василь Руніч, ще один гол із одинадцятиметрового забив Юрій Климчук.

“Кривбас” – “Рух” – 1:3

Голи: Ілич (42, пен.) – Руніч (63, 68), Климчук (66, пен.),

Кривбас“: Кліщук, Понєдєльнік, Безкоровайний, Стецьков, Дібанго, Задерака (Кузик, 69), Ілич (По, 86), Бізімана (Татарков, 69), Вакулко, Хомченовський, Луньов (Приходько, 41)

Рух“: Ледвій, Сич, Слюбик, Дідик, Роман, Едсон (Плюман, 62), Сапуга, Пастух (Холод, 89), Теслюк (Квасниця, 54), Лях (Руніч, 54), Климчук

Попередження: Лях, Ледвій, Слюбик, Роман

Кривбас після цього матчу залишився на другому місці у турнірній таблиці УПЛ. Рух перебуває на п’ятій позиції.

У наступному турі чемпіонату України Кривбас гратиме проти Чорноморця, а Рух зіграє з Минаєм.