Оболонь та Верес зіграли внічию у 8-му турі УПЛ

Оболонь - Верес

Оболонь зіграла внічию з Вересом у домашньому матчі 8-го туру Української Прем’єр-ліги.

В першому таймі Пивовари створили декілька небезпечних моментів біля воріт Євгена Паста, проте забити гол команді Валерія Іващенка не вдалося.

На початку другої половини зустрічі вже Верес втратив дві гольові нагоди. А на 70-й хвилині судді скасували гол Миколи Гайдучика через офсайд. Як підсумок, нічия 0:0.

Оболонь – Верес – 0:0

«Оболонь»: Рибка, Прокопенко, Лук’янчук, Приймак, Нагієв, Мороз, Мединський, Черненко (Дубко, 83), Груша (Суханов, 72), Тарануха, Краснопір (Чернов, 46).

«Верес»: Паст, Вовченко, Курко, Шевченко, Гакман, Кучеренко (Балан, 78), Яго (Шестаков, 66), С. Шарай (Марусич, 46), Кучеров, В. Шарай (Світюха, 90), Гайдучик (Кухарук, 78).

Оболонь набрала 6 очок та тимчасово піднялася на 12-те місце в УПЛ. Верес з 5 очками йде на передостанній, 15-й позиції у турнірній таблиці.

Наступного тижня команди проведуть матчі 1/8 фіналу Кубку України. Верес 26 вересня зіграє з Шахтарем, а Оболонь 27 вересня прийме Динамо.