Юрій Калітвінцев висловився щодо перемоги над Оболонню у скандальному матчі

Юрій Калітвінцев

Головний тренер «Полісся» Юрій Калитвинцев прокоментував перемогу над «Оболонню» (2:0) в матчі 6-го туру УПЛ.

«Гра проходила під нашим контролем.На початку матчу були непогані моменти, але треба забивати. Потім на кінець матчу почали проявлятись нерви. Але команда продемонструвала гарну динаміку, гарний пресинг. Зараз був шум і гам, але я з лави не бачив моменту. Через 5 хвилин було таке рішення суддів.

Але якість гри мені сподобалась. В наших гравців є індивідуальна майстерність – це те, що ми робимо на тренуваннях. Буває, що один гравець б’є повз ворота, а інший в ціль. Так ось результат другого – це і є індивідуальна майстерність. Поставити крапку в тих комбінаціях, які ми награємо на тренуваннях», – сказав Калитвинцев.

На 90+4 хвилині захисик «Оболоні» Тарас Мороз наступив на ногу супернику. Після перегляду ВАР арбітр призначив пенальті у ворота пивоварів, яке реалізував Василь Грицук.