Колос – Шахтар: огляд матчу 5-го туру УПЛ (Відео)

Колос - Шахтар

У матчі п’ятого туру чемпіонату України Шахтар у гостях переміг Колос із рахунком 2:0.

З перших хвилин здавалося, що гості заберуть м’яч під свій контроль, але в Колоса був інший план. Команди демонстрували рівну гру, але господарі були трохи гострішими у фінальній третині.

Проте вже на 25-й хвилині рахунок відкрили “гірники”, дебютним голом відзначився Єгор Назаріна. А вже за 10 хвилин Шахтар залишився у меншості – Гочолейшвілі зіграв надто грубо і отримав червону картку.

У меншості “гірники” зуміли відзначитись ще раз, Криськів віддав шикарний пас Кащуку, який не промазав із шикарної позиції.

Картина другого тайму була цілком очікуваною, Шахтар захищався, Колос намагався реалізувати чисельну перевагу. Однак усі спроби ковалівців забити успіхом не завершилися, Шахтар здобуває важливі три очки.

“Колос” – “Шахтар” – 0:2

Голи: Назарина, 25, Кащук, 45+2

Колос“: Фесюн, Гончаренко, Бурда, Кукош, Цуріков, Богданов (Болбат, 41), Демченко (Велетень, 60), Лучкевич, Мякушко (Рангел, 82), Безбородько (Салабай, 46), Оріховський.

Шахтар“: Різник, Азарові, Матвієнко, Козік (Ракіцький, 65), Гочолеішвілі, Степаненко (Кастілло, 74), Кащук (Конопля, 64), Криськів, Назарина, Зубков (В’юнник, 65), Сікан (Судаков, 65)

Вилучення: Гочолейшвілі, 38 (пряма червона)

Після цього матчу Шахтар набрав 11 очок і на якийсь час вийшов на перше місце у турнірній таблиці УПЛ. Колос посідає п’яту позицію.

У наступному турі чемпіонату України Шахтар зіграє проти Минаю, а Колос гратиме із Кривбасом.