Ерік тен Хаг відреагував на фантастичний камбек Манчестер Юнайтед у матчі 3-го туру АПЛ

Манчестер Юнайтед

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував перемогу над «Ноттінгемом» (3:2) у матчі 3-го туру АПЛ, у якому «дияволи» поступалися 0:2 вже на четвертій хвилині.

«Звичайно, якщо зважити на жахливий старт, я задоволений результатом. Ми були дуже недисципліновані. Зберігати спокій у такій ситуації – це просто блискуче. Небагато команд здатні повертатися в гру після такого початку, але ми часто це робимо і зараз зробили знову.

У нашій команді є кілька добрих лідерів, і вони зберігали спокій. Саме на це ми очікуємо від них. Ми заохочуємо їх робити це та дотримуватися плану.

Якщо ми далі демонструватимемо такий характер і віру в себе, то зможемо далеко зайти. Нам ще є куди вдосконалюватися, ми дозволили їм забити два голи, яких не мало статися.

Варана мав деякі скарги на самопочуття, тому я замінив його в перерві. Я ще не знаю точно, що з ним мені потрібна інформація від нашого медичного персоналу», — наводить слова тен Хага BBC.