Мирон Маркевич висловився щодо розгромної перемоги Карпат над Металістом

Мирон Маркевич

Головний тренер львівський Карпат Мирон Маркевич підбив підсумки гри проти Металіста, у якій його підопічні здобули розгромну перемогу (3:0).

– Чи задоволені ви сьогодні реалізацією моментів?

– Сьогодні реалізація була кращою, ніж у попередніх матчах. Коли рахунок 1:0 чи 2:1, то присутня певна нервозність у наших діях.

– У цьому матчі не забив Іґор Невес. Це для вас розчарування чи все-таки загальна перемога важливіша?

– Він добре грав, віддав багато гострих передач. У нього були моменти, щоб відзначитися голом, але не вдалося їх реалізувати. Не забив сьогодні, значить залишив голи на наступні матчі.

– Як оцінюєте дебют Едуардо?

– Едуардо вперше вийшов на поле за «Карпати» та зіграв більш-менш непогано. Зрозуміло, що в наступному матчі буде зв’язка Рябов-Чачуа. Вони зараз у хорошій формі.

– Рахунок 3:0 – це впевнена перемога. Вам вдалося повністю розібрати суперника?

Сьогодні ми грали краще, ніж завжди. Однак наразі це не той футбол, який я хочу бачити. Моментами досить непогано, але поки що цілісної гри немає. Багато помилок у простих ситуаціях і, на жаль, нам це заважає. Непотрібні картки… Вболівальнику це не дуже помітно, але ми бачимо, що можна зіграти обережніше, віддати точнішу передачу. Є ще багато роботи, але ми рухаємось вперед і це вже добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *