Юрій Климчук: “У матчі з Ворсклою все вийшло так, як ми хотіли”

Юрій Климчук

Лідер Руху Юрій Климчук прокоментував перемогу над Ворсклою (4:1) у матчі 2-го туру УПЛ. Сам футболіст у цій грі оформив дубль, що дозволило йому стати найкращим гравцем туру.

“Ми налаштовувались на хорошу гру та перемогу. Завдяки нашій роботі на тренуваннях та установці тренерів вдалося здобути такий хороший результат.

У попередній грі також в першому таймі були дещо сирі, не розбігались. І в матчі проти Ворскли знову пропустили першими, але побігли відіграватись, змогли прокинутись. Це нам допомогло зрівняти рахунок.

В перерві тренер сказав додати у швидкості, накривати їхніх захисників. В другому таймі впевнено довели гру до перемоги. Все вийшло так, як ми хотіли”, – сказав Климчук.

Львівський клуб стартував з двох перемог – у першому турі Рух обіграв Зорю (2:1). У наступному турі, 12 серпня, “жовто-чорних” чекає гра на виїзді проти Полісся.