Екс-лідер Шахтаря та збірної України повідомив, що може перейти в клуб з Індії

Дмитро Чигринський

Український захисник Дмитро Чигринський, який покинув грецький «Іонікос», розповів про свої плани на трансферне вікно.

– Я розумію, що в моєму віці важко розраховувати на швидкий інтерес, щоб потрапити у першу хвилю трансферів. Буду чекати на другу хвилю, можливо, в липні-серпні отримаю пропозицію. Я відкритий до всього, навіть до екзотичних варіантів.

Пам’ятаю, коли успішно грав за АЕК, у мене були варіанти продовжити кар’єру в Китаї, Японії та ОАЕ. Але я відмовився. Тоді пріоритети були інші: я хотів виступати у Європі. АЕК грав у Лізі чемпіонів та Лізі Європи і я хотів якомога довше виступати на цьому рівні.

Але в 36 років моя позиція змінилась і я готовий до нових викликів. Не відмовлюся отримати новий досвід в іншій країні. Загадувати далеко не буду, треба йти крок за кроком. Зараз я себе добре почуваю і перебуваю в хорошій формі.

Яким би не був результат, але в «Іонікосі» я провів непогані два роки. Я грав практично у кожному матчі і травми обійшли мене стороною. Я добре себе почував у цьому клубі. Зараз я хочу продовжувати свою кар’єру, тому що люблю футбол – це моє життя.

– Агент Олександр Панков казав, що у вас є варіанти з Індії та Індонезії. Це правда?

– Цими питаннями займається Саша. Він у мене спитав, як я дивлюсь на такі варіанти. Я відповів, що нормально. Якщо буде якась конкретика з Індії чи Індонезії, то я готовий рухатись у цьому напрямку. Це було декілька тижнів тому і більше вони на зв’язок не виходили. Можливо, взяли паузу, або я не підійшов через вік чи їм потрібен інший профайл футболіста, – сказав Чигринський в інтерв’ю “Український футбол“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *