Олександрія – Шахтар: слова Ігора Йовічевіча після матчу

Ігор Йовічевіч

Головний тренер донецького «Шахтаря» Ігор Йовічевіч прокоментував виїзну нічию його команди в матчі проти «Олександрії» (1:1).

«Зараз відчуваю присмак незадоволення. Але тільки через результат, не через гру. Питань по комбінаториці, по тиску, по ідеях нема. Реалізація підвела знову, в останніх трьох іграх було, не знаю, кутових штук сорок. Маємо моменти, але щось не заходить, не йде. Думаю, це пов’язано з психологічними моментами, з тиском. Зараз ціна кожного удару зростає, на відміну від початку нашого шляху в сезоні. Так, як ми тиснемо на суперників, раніше виходило 3:0, 4:0, 7:0, а зараз зростає напруга, починаєш думати, що нема більше часу, і поспішаєш.

Тут мусимо заспокоїтися, бо граємо дуже добре, давимо суперника, виснажуємо суперника. Але реалізація зараз не є оптимальною, тому не перетворюємо цю комбінаторику в рахунок.

Втратили сьогодні два очки, на відміну від «Дніпра-1». Вони виграли, досконало роблять свою роботу в усіх напрямках, в усіх сегментах. Бачимо це і по грі їхній, і по деяких епізодах. Так що мусимо битися і з опонентами, і з собою, і з деякими епізодами, які не можеш контролювати. Але все одно в нас є ще п’ять фіналів і з такою грою ми можемо довести до кінця свою мрію. Так що треба заспокоїти команду і не робити трагедію з результату. Результат є прикрим, але не сама гра. Реалізація трохи підвела, але сподіваємося, що вона покращиться і в наступних матчах ми можемо виконати свою мрію», – сказав Йовічевіч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *