“Таке трапляється, це футбол”: Олександр Піхальонок – про поразку від Зорі

Півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Піхальонок прокоментував підсумки матчу проти луганської «Зорі»:

– Олександре, які перші емоції після матчу?

– Не вдалося нам сьогодні набрати очок, ми, нажаль, програли. На мій погляд, був гарний матч з обох сторін, але супернику вдалося забити першими, а нам – ні. А в такій грі це дуже важливо. Треба забивати свої моменти. При рахунку 1:0 у нас теж був дуже хороший момент, коли ми могли відновити рівновагу, але не забили і одразу получили гол у власні ворота. А після цього вже тяжко було відігратися.

– «Зоря» одразу сильно побігла вперед, забила гол, котрий скасували через офсайд. Ви такого не чекали?

– Ми знали, що вони так почнуть, але ж це футбол: знати і виконувати – це дві різні речі. А після скасованого голу ми вже перехопили ініціативу, і нам просто треба було забивати у першому таймі.

– А чому не забили?

– Коли треба було бити – ми не били, а коли треба було десь покотити, то били – все навпаки робили. Це і призвело до такого рахунку. Кожен матч – це міні історія. Таке буває, що в інших матчах все виходило, а сьогодні не склалося. Таке трапляється, це футбол.

– Здалося, що команда нервувала при завершенні атак, щось там кричали у чужому штрафному майданчику. Чи тисне на команду те, що ви у чемпіонській гонці і треба давати результат?

– Десь, може, трохи і є таке, але ж ми ці емоції віддаємо у матчі, тому що ми і боремося за чемпіонство. В цих емоціях нічого поганого не бачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *