Головний тренер Зорі прокоментував перемогу над ПФК Львів у 17-му турі УПЛ

Головний тренер Зорі Патрік ван Леувен після перемоги у 17-му турі УПЛ над ПФК Львів (3:1) акцентував увагу на великій кількості молодих гравців у складі своєї команди.

“Це друга гра після зимової перерви. Я думаю, що в цілому, ми добре сьогодні провели гру. Використали 3 свої моменти – це хороший показник, але гадали, що можемо забивати ще. Зробили заміни, хотіли додати енергії та свіжих сил у матч, але не сталося як гадалося. Грою своєї команди, а точніше 65-ма хвилинами я задоволений, а до останніх 25 вже є питання, які будемо розглядати”.

“У нас багато молодих гравців, які хочуть показувати свій рівень і тому командної гри в кінці трішки не вистачило. Були моменти, щоб забивати ще, але гра «знизила швидкість»”.

“Мені всі атаки та моменти подобаються. Сподобалися дії Бутко на фланзі у першому таймі. Чудово віддавав на Герреро. Він отримав хороший шанс – пробив головою, але не забив. У другому таймі було багато шансів забити теж. Тому не тільки голи подобаються, а й гарні моменти загалом”.

Зоря з 34 очками посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ. Луганці не програють протягом шести турів поспіль. У наступному турі чемпіонату України команда ван Леувен зіграє з Динамо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *