Роман Зозуля жорстко розкритикував Андрія Шевченка

Роман Зозуля

Екс-форвард збірної України Роман Зозуля розкритикував легенду українського футболу Андрія Шевченко.

Волонтер незадоволений позицією ФІФА, а також пригадав колишньому тренеру збірної його теплі стосунки з Романом Абрамовичем та Сільвіо Берлусконі, які були, а можливо і є, в теплих стосунках з російським диктатором Путіним.

Повністю вся структура ФІФА і далі пляше на російських рублях. Спочатку вони просять Україну припинити вогонь і бойові дії, для того, аби провести ЧС…  Припинити оборону держави, на яку напав агресор і знищує її… Це бл*ть як?!?!

Це що, кіно на паузу поставити? Ти приїдь, поживи хоч тиждень під обстрілами ракет, без зв’язку, світла, опалення та газу. Почуй, що таке сирена по 10 раз на день. Подивись маленьким дітям в очі, які бояться кожного звуку… Це театр, це не головний футбольний орган.

Сидячи в своїх теплих домівках, або на курортах с пляшечкою вина, дуже легко вирішувати питання. Це ж тобі не в окопі під розривом снарядів сидіти. Покидьки. Слабаки. Боягузи. Прихвостні.

А тепер перейдемо до самого солодкого. Андрій Шевченко. Амбасадор. Патріот. Великий тренер та футболіст. Людина, яка замість того, щоб переконувати ФІФА в необхідності дати змогу виступити Зеленському- просто фоткається з Інфантіно.

З людиною, чию руки в лайні російських грошей. Боже, та що ж відбувається. Куди всі дивляться? Андрію, замість спроб домовитись про зняття санкцій з Абрамовіча, та пропозицій ввести його в переговорну групу- кращє б ви робили з ФІФА орган, який не буде заангажований, та на який не буде мати впливу росія.

Не можливо вже все це терпіти. Запам’ятайте, ми сильна і вільна країна, до якої увірвався ворог о 4 ранку. І вже напротязі 9 місяців тероризує всю країну. Нищіть, ґвалтує, краде, вбиває… А ви, пане Шевченко, і надалі тисните руки тим, хто підтримує росію.

І на останок. Якщо хтось забув- про політичну кар’єру пана Шевченка, то хочу вам нагадати, що його партія- ОПЗЖ. А нещодавно журналісти розкопали його бізнес разом з Абрамовічем. Звісно, хтось скаже, що на це можна закрити очі.

Тоді нагадаю вам, про те, хто кум у пана Андрія: Сільвія Берлусконі. Людина, яка товаришує з путіним. Людина, яка звинувачує у війні Україну, а не мерзотну росію. Ну і давайте не будемо забувати про НОК. Куди Шевченко пішов разом із всіма з ОПЗЖ.

Так, потім люди побачили, хто туди увійшов, підняли бунт, і пан Андрій на своїй сторінці в ФБ одразу відписався, що знімаю свою кандидатуру та звільняється з НОК. Але це тільки в його пості в соц.мережах. На бумагах він і досі там. Вибачте, але я дійсно не можу більше терпіти все це!

9 місяців наша земля втрачає кращій синів та дочок. А хтось і далі свого носа не бачить… А деякі тиснуть руки, які по лікоть в крові…”, – написав Роман Зозуля у себе в телеграм-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *