Неймар відправив Рішарлісону 30 тисяч євро, щоб той видалив татуювання з його зображенням (Фото)

Нападник збірної Бразилії Неймар попросив свого партнера за командою Рішарлісон звести татуювання зі своїм зображенням.

Про це повідомляє Daily Star.

Рішарлісон на честь чемпіонату світу, що проходить у Катарі, зробив татуювання із зображенням Неймара і легендарного футболіста Пеле.

Тату

За інформацією джерела, Неймар не схвалив вчинок форварда збірної Бразилії і відправив йому 30 тисяч євро, щоб він видалив його зображення зі спини.

Нагадаємо, збірна Бразилії залишила чемпіонат світу на стадії чвертьфіналу, де програла національній команді Хорватії у серії післяматчевих пенальті. Рішарлісон на турнірі в Катарі забив три м’ячі, Неймар – два.

Зазначимо, що збірна Бразилії завершила виступ на стадії чвертьфіналу на другому чемпіонаті світу поспіль. На мундіалі в Росії у 2018 році бразильці програли у 1/4 фіналу збірної Бельгії з рахунком 1:2.