Тренер Зорі прокоментував розгромну перемогу над Чорноморцем у 8-му турі УПЛ

Головний тренер луганськой «Зорі» Патрік ван Леувен підбив підсумки грі 8-го туру УПЛ з одеським «Чорноморцем», який завершився переконливою перемогою його підопічних з рахунком 4:0. 53-річних нідерландець заявив, що його команда мала перемагати з більшою різницею у рахунку.

– Одна з поставлених цілей на цю гру – не пропустити жодного м’яча у наші ворота. Перші 10-15 хвилин були нервовими для нас, а потім все пішло на нашу користь. Почали швидко створювати моменти, та змогли забити. До перерви потроїли рахунок, що не може не радувати. Потім Евген Шахов поставив крапку у цьому поєдинку, заключним, четвертим голом. Хоча й були моменти для того, щоб забивати більше.

– Команда навіть при рахунку 3:0 не зупинялася, бігла вперед. Звідки в хлопців стільки мотивації?

– У минулих матчах ми не використовували свої моменти, тому хотіли у цьому поєдинку це виправити. Чим більше забито м’ячів у ворота суперника – тим більше впевненості у моїх хлопців.

– Чи передбачали Ви, що зможете обіграти «Чорноморець» з рахунком 4:0?

– Ми дивилися їх зустрічі, наприклад з «Шахтарем». Там вони показували хорошу гру, пресингували, добре володіли м’ячем, швидкість була на рівні. Ми використали свої моменти в першому таймі та, в якоїсь мірі, гарантували собі плюс-мінус спокійну гру у другому. А ми ж просто продовжували грати у свою гру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *