Олег Ратій прокоментував перемогу над НК Верес

Олег Ратій

Наставник харківського Металіста Олег Ратій прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі проти НК Верес (2:1). Огляд гри можна подивитись в цій новині.

— Олегу Борисовичу, опишіть свої враження від гри.

— На наш погляд, гра вийшла дуже бойова, як з однієї, так і з другої сторони. Хлопці з обох команд були дуже бойові і, напевно, глядачам подобається така гра. Ми подякували хлопцям за це. 

З Шахтарем ми зіграли не так, як бажали вболівальники. Десь ми, тренери, недопрацювали, десь гравці. Сьогодні ж просили зіграти так, як вони вміють. Вони зіграли на рівні своїх можливостей і це перейшло в результат.

— Склалося враження, що на другий тайм ваша команда виходила на утримання результату й додатково грала на контратаках

— Напевно, суперник змусив нас так грати. У першому таймі ми могли утримувати м’яч в глибині поля й грати в пас, у другому ж суперники стали більше пресингувати, що й відбилося на грі.

— Чи була у вас подвійна мотивація здобути три очки після поразки Шахтарю? Як Ви взагалі налаштовували команду?

— Налаштовуємо на кожну гру хлопців, але те, що сталося у грі з Шахтарем ми не могли зрозуміти самі. Провели розмову з гравцями й прийшли до висновку, що мусимо грати так, як вміємо.

— Сергій Панасенко був сьогодні поза заявкою, що з ним? І чи відомо вже, наскільки серйозну травму отримав Олександр Рибка?

— Стосовно Панасенка, планували його залучити у грі, тим більше, він виступав за Верес. Він гарний футболіст. І команда очікувала його побачити на полі. Але сталося так, що він отримав м’язеву травму. Десь на тиждень він вибув і тому не готувався до матчу.

Що стосується Олександра Рибки, зараз йому приклали лід й будемо дивитися, коли зійде набряк.

— Скажіть будь ласка, як вам оновлений стадіон Авангард?

— На мій погляд, наразі стадіон відповідає тому, як воно має бути. І взагалі, Рівне гарне місто. Тут завжди були хороші команди. Я пам’ятаю, ще на початку 90-х років у вас була добра команда, яка доходила до фіналу кубку.

Завжди із задоволенням приїжджали сюди. Потрібно подякувати вашим організаторам, керівництву, очільникам, які для вболівальників у цей тяжкий час створюють таке футбольне свято“, – сказав Олег Ратій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *