Лідер Шахтаря отримав травму у грі з Радом’яком

Шахтер

Під час паузи в УПЛ на матчі збірних «Шахтар» провів товариську зустріч з польським «Радом’яком».

«Радом’як» – «Шахтар» – 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 – 54 Табо Челе, 2:0 – 90 Луїс Мачадо

«Шахтар»: Пятов (46, Шевченко), Лукас Тейлор (46, Дрозд), Конопля (46, Роспутько), Козік (79, Янович), Фарина (62, Булеза), Швед (25, Пушкарьов), Джурасек (62, Савченко), Сігеєв (62, Хромей), Топалов (62, Лосенко), Петряк (62, Ющенко), Кулаков (46, Погорілий)

Контрольний матч пройшов у Варшаві на полі тренувального центру «Легії».

«Радом’як» йде 8-м в чемпіонаті Польщі після 10 зіграних матчів, команду тренує Маріуш Левандовський, який майже 10 років провів у «Шахтарі».

Футболіст «Шахтаря» Мар’ян Швед зазнав ушкодження під час товариського матчу проти польського «Радом’яка» (0:2).

В середині першого тайму 25-річний українець травмувався в ігровому зіткненні, на 25-й хвилині його замінив Олег Пушкарьов.

Швед у 5 матчах за «Шахтар» забив 3 голи. Наступний матч гірники проведуть 1 жовтня – на виїзді проти «Металіста» в УПЛ.