Cергій Лавриненко: Перший тайм був за Металістом, але Інгулець після перерви змінився

Головний тренер ФК Інгулець Сергій Лавриненко поділився думками від матчу 2-го туру УПЛ проти харківського Металіста (1:1). Наставник клубу з Петрово сказав, що результат зустрічі – закономірний.

“Перший тайм був за Металістом, другий, я вважаю, нам вдався. Але треба ще розібратися, чому так. Можливо, хлопці не змогли відновитися, адже була далека дорога, у нас на день було менше відпочинку, тому перший тайм був не скажу, що провальний, але млявий. Не було швидкості, не було агресії, не могли багато реалізувати. Брак у передачах.

У перерві по-чоловічому поговорили з хлопцями та вийшла зовсім інша команда на другий тайм. Забили м’яч, мали ще моменти.

Але й суперник мав моменти, треба віддати належне. Вони їх не реалізували, хоч могли. Тому нічия – закономірний результат, якщо брати гру загалом“, – сказав Сергій Лавриненко.

Інгулець посідає дев’яте місце в турнірній таблиці УПЛ. Колектив за дві гри набрав 1 бал. У Металіста 4 очки. Коментар Олега Ратія можна почитати в цій новині.