Мирон Маркевич: В Динамо зараз повна деградації команди, це стидоба

Український тренер Мирон Маркевич прокоментував поразку «Динамо» від «Дніпра-1» (0:3).

Добре, що 0:3, а не 0:8. Як я й говорив раніше – в «Динамо» повна деградація команди. Так не може бути – це стидоба. Не знаю, що там відбувається в колективі. Нехай розбираються. Не може команда так безвольно грати.

Давно все потрібно змінювати. Абсолютно все – враховуючи й керівництво. «Динамо» – національна гордість України. Те, що ми бачимо, можливо, спеціально робиться, але такого не має бути. Як і в багатьох вболівальників «Динамо», у мене немає слів після цього матчу. Не зрозуміло, про що думають футболісти. Певно, щоб себе продати. Можна програти, але не команді, яку недавно зібрали, й в одні ворота. Бланко з Аргентини на дві голови сильніший за гравців «Динамо».

Таке враження, ніби спеціально давали добивати під час третього взяття воріт. Можливо, то емоції, та все ж… Вони ніби спеціально плавлять, тільки не зрозуміло кого.

Дивлюся на Луческу: тобі 77 років, хочеш кокнути на лаві під час матчу? Я б їх всіх порозганяв за таку гру. Нехай Луческу йде і не ганьбиться.

Я – вболівальник «Динамо». Дуже важко дивитися, як гравці ходять по полю та удають, що хочуть грати в футбол. З такою грою не знаю, чи їх взяли б у збірну ветеранів. Не може такого бути. Це ганьба.

— До старту чемпіонату «Динамо» називали однозначним фаворитом. Ця гра сильно похитнула позиції киян?

— З такою грою, аби вони ще не вилетіли з Прем’єр-ліги. Якщо вони й надалі продовжать в тому ж дусі, то буде виліт.

— Певно, якщо по окремих гравцях є прийнятні пропозиції, то їх варто продати? Недавно ЗМІ повідомляли про інтерес до Забарного одного із лондонських клубів.

— Хто такий Забарний? Які англійські клуби? Його там навіть не помітять – пробіжать повз. В «Динамо» зараз немає жодного футболіста для продажу в серйозний чемпіонат. Хіба для чемпіонату Бельгії, – сказав Маркевич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.