Віктор Вацко оцінив перспективи Металіста у новому сезоні УПЛ

Коментатор Віктор Вацко оцінив перспективи Металіста в новому сезоні УПЛ.

Абалденних шпиллерів” в цьому Металісті немає, але є насправді добротна і рівна команда за мірками сучасних вимог чемпіонату УПЛ.

Так, раніше говорили, що Металіст виграє Першу лігу і вклинеться відразу в єврокубкову боротьбу. Ми прекрасно розуміємо, що такого не буде в силу обставин, що склались.

Ситуація з тренером. Призетко, екс-помічник Кучера, очолює Металіст. Він немає ліцензії, тому де-юре тренер Олег Ратій. Тут теж у Призетка досвід роботи в Прем’єр-лізі є. Може не самостійний, але є. Подивимось, чи плюс це для Металіста чи мінус.

За підбором виконавців це добротна команда. Досвідчені Рибка, Федорів, Романюк, Каплієнко прийшов, Танковський, Панасенко з Вереса, Книш, Картушов, Коркішко. Так, це не топові футболісти за мірками українського футболу. Може, колись Рибка був серед топ-воротарів, але це було колись.

Найголовніше, що всі ці футболісти з хорошим досвідом виступів в УПЛ. Додаємо Пороха, Підлепенця, Мізюка. Всі вони були важливими гравцями Металіста у Першій лізі, а я нагадаю, що Металіст зі свистом лідирував в Першій лізі.

Потенціал Металіста? Я чомусь переконаний, що від сюзерена, від СК Дніпро-1, прийде ще кілька футболістів, бо я очікую від Дніпро-1 активностей на трансферному ринку.

Уже зараз у Металіста за мірками УПЛ середня і добротна команда, яка може стати сильнішою“, – сказав Віктор Вацко у новому випуску “Вацко on air“.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.