“Цей момент має об’єднати країну”: Артем Гагарін розповів позицію ФК Кривбас на єдиний телепул

Артем Гагарін

Віцепрезидент ФК Кривбас Кривий Ріг Артем Гагарін прокоментував результати наради клубів УПЛ щодо створення єдиного ТБ-пулу.

– Насамперед, якою є позиція Кривбасу у суперечці про єдиний телепул?

– Ми повністю за телепул. Нині це ще один момент, який має об’єднати країну, якщо не зараз, то коли? Є можливість вперше в історії зробити телепул. Це дуже складно, всі ми розуміємо, на які ризики йде канал, який працюватиме над трансляцією, це війна.

Якщо ми зважилися проводити чемпіонат, то ми маємо об’єднуватися в найменших дрібницях. На перший погляд, це така дрібниця, але з іншого боку це великий крок уперед.

Позиція нашого клубу – це буде історичне рішення, як чемпіонат під час війни, так і єдиний телепул, що за таких умов люди зуміли об’єднатися.

Наш ексклюзив: розповідь про зірок Фулхема, який виходив у фінал ЛЄ

Дуже велику роботу в цьому плані провела УПЛ і всі, хто працював над цим, подолали багато складнощів та нюансів й отримали пропозицію.

– Президенти «Інгульця» та «Руху» публічно заявили, що вони проти єдиного телепулу. Президент «Інгульця» заявив, що на ці гроші не розбагатіє і це плювок в обличчя кожного президента клубу.

– Я цього не знаю, коментувати не буду. Скажу лише одне, під час засідання представники «Руху» сказали: «Наші фахівці все прорахували, і ми самостійно можемо вийти на ту саму суму, яку пропонує нам представник, який запропонував найкращі умови». Я не розумію в чому тоді сенсу від заяви Козловського, якщо це та сама сума.

Він сказав, що це дуже маленька сума, а вони самостійно можуть вийти на неї ж. У мене щось не сходиться або в заяві президента «Руха», або в позиції представників «Руха», які були на засіданні. Сам Козловський чомусь не приєднався до нас, було б цікаво.

Ще мені було дуже цікаво, але я не отримав відповіді на це питання – про які загальнонаціональні канали він говорив? Де вони візьмуть усю техніку? Я не розумію цієї ситуації.

– Як ви вважаєте, як вирішиться ця ситуація, чи вийде зробити єдиний телепул?

– Я сподіваюся, що здоровий глузд переможе фантазії і якісь, можливо, емоційні заяви, які виглядають більше популістськими, ніж реальними,сказав Артем Гагарін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *