Сергій Чоботенко пояснив, чому СК Дніпро-1 розірвав з ним контракт

Сергій Чоботенко

Захисник Сергій Чоботенко розповів, чому СК Дніпро-1 вирішив від нього відмовитись, а також планами на майбутнє.

– Перед самим збором команди стало відомо про те, що у клубі буде новий спортивний директор та тренер. Відповідно, вони планують формувати нову команду. Як мені оголосили, в їхні плани я не входжу. Тому ми й вирішили розірвати контракт. 

– Проблем із розривом контракту не було? Деталі залагодити вдалося швидко?

– Складнощів ніяких не було, у цьому плані все добре.

– Чи не залишилося почуття образи на клуб?

– Коли ти з лютого безпосередньо готуєшся до зборів з однією командою, відмовляєш усім іншим клубам, тому що у тебе є попередній контракт, звичайно залишається певний осад після всього цього. Але ображатись часу немає, це життя і треба рухатися далі!

– Які цілі та плани наразі?

– Зараз я та мої агенти займаємося пошуком нової команди. А ціль – насамперед повернуться у футбол після довгої паузи та вийти на новий рівень своєї гри.

– Продовження кар’єри в Європі буде у пріоритеті?

– Дивитимемося і обиратимемо з тих варіантів, які будуть. Я не бачу для себе проблеми повернуться в український чемпіонат, але це питання, яке потрібно обговорювати з сім’єю.

– Ти чекаєш на дитину – немає побоювань їхати в Україну грати?

– Звичайно, є з цього приводу переживання, в Україні на даний момент немає безпечних місць. Тому й кажу, що коли буде варіант з України – це питання, яке треба буде вирішувати з сім’єю і думати про їхню безпеку.

– Наскільки сильно по тобі “вдарили” наслідки війни? У тебе було майно у Маріуполі? Чого втратив ти, окрім клубу?

– Далися взнаки, як і на всіх інших людях, психологічно та фінансово. Наприклад, те, що я не можу побачити всю свою родину повноцінно: бабуся і дідусь досі на окупованій території. До того ж у Маріуполі залишилося багато наших з дружиною особистих речей. 

Це все що ми втратили там, з майна нічого не було. Звичайно це все дрібниці, в порівнянні з тим, що втратили мої друзі та знайомі… Головне що всі живі і здорові!

– Ти тривалий термін пропустив через травму – наскільки зараз готовий фізично і чи немає “побочок” після неї?

– Звичайно фізично ще потрібно набирати, і в першу чергу через ігрову практику, щоб повернути форму і набрати кращі кондиції. У період війни я підтримував форму з різними командами, займався зі своїм тренером з реабілітації та фізичної підготовки, тому жодних побічних ефектів після травми не залишилося“, – сказав Сергій Чоботенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *