Даріо Срна: Проти Аякса ми грали мужньо і красиво

Директор «Шахтаря» з футболу Даріо Срна розповів, чому було ухвалено рішення продовжити серію благодійних матчів.

– По-перше, ми готуємось до ЛЧ. Водночас ми продовжуємо проводити гуманітарні ігри та допомагаємо Україні.

Після всього 12 днів тренувань ми зіграли з «Аяксом» добре, мужньо та красиво. Я пишаюся «Шахтарем», завжди. Після цієї зустрічі я впевнений, що ми на правильному шляху. Минуло 12 днів, але ми показали, що можемо.

У нас українська команда, хороші, молоді пацани з донецьким, шахтарським серцем. Молодці. Потрібно продовжувати так само працювати.

У матчі з «Аяксом» мені сподобалося, що ми граємо у футбол. Навіть із таким «Аяксом», який за 7 днів починає чемпіонат. Навіть якщо ми програємо, то по-нашому, по-шахтарському. Як каже наш президент, краще програти, демонструючи хороший футбол, аніж виграти, не роблячи цього.

У матчі з «Аяксом» було 90% гравців із нашої академії. Ми пишаємось роботою, яку провели раніше. Йовічевіч – молодець, ми на правильному шляху.

– Які відчуття від присутності українських уболівальників на стадіоні?

– Вони молодці. Це було чудово, особливо під час виконання гімну. Я хоч і хорват, але іноді хочеться плакати під час гімну України. Я казав Палкіну, що в мене стрес. Навіть під час товариських матчів повертається адреналін, якого не вистачало мені, уболівальникам «Шахтаря» та українському народові. Тому всі матчі гратимемо за наших уболівальників та за нашу Україну, – сказав Срна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *