“Якби міг, я б йому від України якусь медаль присвоїв”: Роман Зозуля назвав екс-легіонера Дніпра, який найбільше допомагає під час війни

Форвард іспанської Фуенлабради Роман Зозуля розповыв, як екс-голкіпер збірної Чехії Ян Лаштувка, з яким вони разом виступали за ФК Дніпро, допомагав українській армії.

Лаштувка у 2014-15 роках таке витворяв, що на голову не налазить. Якби міг, я б йому від України якусь медаль присвоїв. Він не українець, але стільки дав грошей і стільки в шпиталь їздив зі мною. Я не пам’ятаю, щоб багато українських футболістів їздили у шпиталь, як він.

Ян кожен місяць приносив якийсь процент від своєї зарплати. Я вже не брав, бо почував себе якимось негідником. І після 24 лютого він одним із перших набрав і сказав: «Я тут в Чехії допомагатиму біженцям, адже розумію, що це буде. Тому, якщо що, готовий прийняти». Якщо комусь треба допомога в Чехії, я дам номер Лаштувки”, – сказав Роман Зозуля.

Ян Лаштувка вихованець клубу Карвіна. Потім грав за Баннік із міста Острава. В 2004 році його придбав Шахтар. “Гірники” віддавали його до оренди в Фулхем, Бохум та Вест Хем. З 2009 по 2015 виступав за Дніпро. Загалом в УПЛ за обидві команди відіграв 140 матчів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *