Леонід Буряк: Шахтар і Динамо втратили свій колорит

Заслужений тренер України Леонід Буряк поділися думками щодо проведення наступного сезону УПЛ.

— На вашу думку, чи вдасться в Україні провести повноцінний чемпіонат?

— Це не залежить від нас. Долетіти може будь-куди. Нині все непередбачувано. Дуже хочеться сподіватись, що ситуація в Україні нормалізується. Втім, є циркуляр УЄФА, якісь пункти… Тут потрібно нашій асоціації і, зокрема, президентові організації прорахувати всі ризики та ухвалити правильне рішення. Але на мою думку, треба грати, щоб показати світові, що Україна живе, і що у нас є футбол, є життя, оскільки ця ситуація тисне на людей.

— Чи може майбутній сезон стати непередбачуваним за часи незалежності?

— Якщо чемпіонат проходитиме, це вже буде успіхом. Так, багато команд втратили свій колорит. Насамперед це стосується «Шахтаря», певною мірою «Динамо». Проте завдання у них, певен, будуть незмінними. В Україні залишилися лічені легіонери, які можуть і вміють грати якісно. Це буде суто український чемпіонат.

— Наскільки сильно впаде рівень УПЛ у зв’язку із нинішньою ситуацією в країні?

— У нас немає вибору. Вітчизняним командам, які мають зіграти в єврокубках, буде дуже складно конкурувати. Навколо сильних іноземців зростала і наша молодь. А зараз конкуренція буде не та. У нас був сильний чемпіонат, але багато залежить від фінансування, якого на цю мить, по суті, немає, якщо порівнювати з іншими роками. Багато хто пише, що це крах українського футболу, проте я не поспішав би з висновками. Просто зараз є важливіші справи, – сказав Леонід Буряк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *