Екс-гравець збірної України: Йовічевіч вміє розкривати молодих футболістів

Колишній футболіст збірної України Артем Федецький прокоментував призначення Ігора Йовічевіча на посаду головного тренера в «Шахтар».

– Йовічевіч – фахівець із сучасним баченням футболу. Він імпонує мені як людина. Ми з ним перетиналися в «Карпатах», але тоді у нього була трохи інша посада. Як тренер – він дуже сучасний, має правильний напрямок підготовки футболістів.

Для мене його прихід до «Шахтаря» не став якоюсь особливою новиною, тим більше ми бачили результати «Дніпра-1» під його керівництвом. Дніпровська команда показувала атакуючий футбол, з високим пресингом та швидким переходом з оборони в атаку. Після відходу Де Дзербі це цілком логічне призначення.

– Якими ви бачите перспективи «Шахтаря» без легіонерів?

– Звичайно, це буде зовсім інший «Шахтар». Але Йовічевіч має одну особливість – він вміє розкривати молодих футболістів і працювати з ними. Оскільки у нас у країні триває війна, рівень чемпіонату впаде. Тому щодо підбору гравців, які є в «Шахтарі», відхід легіонерів не стане великою проблемою.

Можливо, загостриться конкуренція за високі місця у УПЛ. На це буде цікаво подивитися. Для української молоді «Шахтаря» – це добрий шанс проявити себе. А Йовічевіч – саме той тренер, який вміє знаходити внутрішні резерви. Він поводиться нарівні з футболістами, це відрізняє його від інших тренерів.

Наскільки я знаю, Йовічевіч хоче запросити кількох футболістів «Дніпра-1» у свою нову команду“, – сказав Артем Федецький

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *