Олександр Хацкевич: По Ярмоленку помітно, що йому вже важко грати матчі

Колишній головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував перехід Андрія Ярмоленка до «Аль-Айну».

— Ярмоленко був близьким до повернення до «Динамо», але зрештою опинився в «Аль-Айні». Що думаєте з цього приводу?

— Краще запитати Ярмоленка. Зараз, у цей період часу, дивуватися чомусь не доводиться – самі бачите, буває, що не тільки гравець, а й тренер, який присягався в любові до клубу, переходить в інший. Це вирішуватиме Андрію Ярмоленко, а не журналістам.

Я був на останній грі з Ірландією у Польщі. Тяжко було Андрію в першому таймі, хоча у другому таймі саме він зіграв ключову роль, коли Довбик забивав м’яч. Було видно, що йому вже важко за такий короткий час грати стільки матчів. Це й зрозуміло, не було такого ігрового тонусу. Майстерність Ярмоленко є, але в такому режимі, як грала збірна, вже важкувато.

Ярмоленко – значущий футболіст в Україні. Прекрасно проявляв себе і за збірну, і за «Динамо». Це повернення посилило б сам чемпіонат України, бо він один із найкращих наших футболістів за всю історію. Але як його використати, одночасно з Циганковим, не знаю.

У мене теж було таке запитання: одночасно були у команді і Вітя, і Андрій. Так, Вітя грав ліворуч, замість Гонсалеса, але все-таки був не такий ефективний. На позиції десятки є Буяльський, один із найкращих футболістів України. Тому як їх троє використовувати одночасно – питання.

— Переїзд до ОАЕ — крок до завершення кар’єри. Може, краще було б Ярмоленко вирушити до Туреччини чи іншого європейського клубу?

— Якби такі варіанти були на сьогодні, він вибрав би іншу пропозицію. Але це всі розмови. Я знаю, як все це відбувається і від кого це може виходити. Тому краще було запитати самого Андрія, щоб прокоментував чутки – чи планував він взагалі повертатися в Україну в цей період часу, коли у нас невизначеність з чемпіонатом і військовий стан, – сказав Хацкевич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *