Євген Красніков: Декілька гравців Дніпра-1 можуть перейти в Металіст

Гендиректор Металіста Євген Красніков в ексклюзивному інтерв’ю програмі Денисов Time. Війна» прокоментував чутки про те, що він та головний тренер команди Олександр Кучер перейдуть у Дніпро-1.

«Інформація правдива? Має місце. Ведуться переговори. На мене вийшов гендиректор Дніпра-1 Андрій Русол. В мене з ним була розмова, розглядалося кілька варіантів.

Поясню, навіщо це робиться. Дніпро-1 бере участь у єврокубках. Враховуючи війну, зважаючи на те, де ми будемо, де вони будуть, ми намагаємося виробити спільне рішення.

Я все погоджую з Ярославським, і ми ведемо з Русолом переговори. Можливо я, Кучер та кілька футболістів перейдемо до Дніпра-1, частина гравців Дніпра-1 перейде у Металіст. Це робиться для того, щоб зберегти клуби, покращити результати Дніпра-1 у єврокубках та щоб не постраждали ні харківські, ні дніпровські вболівальники.

Все треба до міліметра вирахувати, обговорити і потім буде ухвалено фінальне рішення. Переговори ведуться. Є більша ймовірність, що ми прийдемо до спільного знаменника», – сказав Євген Красніков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *