Офіційно: шість легіонерів полишили клуб УПЛ

Одеський Чорноморець оголосив про припинення співпраці з шістьма легіонерами. Про це повідомляє прес-служба “моряків”.

“Відкритість це не завжди лише добрі новини. Ми б хотіли тільки радувати вас, але настав час розповісти про зміни у складі команди та подякувати тим гравцям, які надалі продовжать свою кар’єру в інших клубах.

Всі ми пам’ятаємо феєричний на новини січень. Ми не встигали вигадувати презентації нашим легіонерам та з нетерпінням чекали на старт чемпіонату. Але сусідська країна псує все не тільки у себе, але й заважає будувати щось гарне й нам.

У зв’язку з воєнними діями росії в Україні, «Чорноморець» вимушено розірвав контракти з іноземними футболістами, а саме із: Дугласом Бергквістом, Хорхе Ернандесом, Руді Пожег Ванцашом, Бориславом Цоневим, Мартіном Пєтковим та Манджрекаром Джеймсом (от такий ось сюрприз після усіх заголовків (інсайдеру передаємо палкі привітання).

Згідно з рішенням ФІФА призупинено дію контрактів з Вандерсоном та Ілією Мартиновичем до 30.06.2023 року.

Є гравці, в яких скінчився строк дії оренди та контракт не було продовжено. Серед них Георгій Цітаішвілі, Микола Михайленко, Крістіан Біловар та Євген Мартиненко. З деякими гравцями керівництво клубу обговорює умови подальшої співпраці.

Керівництво клубу, тренерський штаб та всі гравці дякують хлопцям за час, який вони присвятили нашому клубу, за всі наші успіхи та досягнення, до яких ми йшли разом, та бажають їм подальших успіхів на їхньому футбольному шляху. А головне – мирного неба усім нам“, – сказано в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *