Володимир Танчик: Ми готові грати і доводити своє право виступати в УПЛ

Вінгер харківського Металіста Володимир Танчик поділився думками від гри проти Ботєва, а також про майбутній сезон з клубною прес-службою.

– Почнемо з першого контрольного матчу. Якщо не прив’язуватись до результату, як оцінюєш гру команди та особисто свій виступ у цьому поєдинку?

— Ми грали з гарною командою, яка готується до єврокубків. І мені здається, що зіграли добре, матч вийшов цікавим. Мені сподобалося, як рухалася наша команда, як контролювали м’яч, як виходили з-під пресингу. Ми створили багато небезпечних моментів.

Щодо особисто мене, то мені здається, що міг зіграти краще. Були як позитивні моменти, так і брак. Загалом для першої гри нормально, але є над чим працювати.

– Команді вдалося виконати завдання тренерського штабу на цю гру?

— Подивимося, що скажуть тренера, розбору ще не було. Але, гадаю, гру можна відзначити як позитивну.

– Матч “Металіст” – “Ботєв” у YouTube набрав пристойні 18 тисяч переглядів. Плюс, ми отримали багато позитивних відгуків у соцмережах. І все це попри товариський статус гри, відсутність легіонерів. Команда відчуває цю підтримку?

— Звичайно ж, ми відчуваємо! Уся команда розуміє, що у всіх зараз багато турбот. І той факт, що вболівальники підтримують та переживають за клуб, дає нам мотивацію та сили працювати.

— Трохи змінимо тему. Розкажи, як тобі минули останні 4 місяці. Що нового сталося у житті?

— Ці місяці пройшли у тривозі та переживаннях. Щодня починався з новин та закінчувався ними, постійно на телефоні з близькими. Було важко щось робити. Тренування з командою допомагали ненадовго відволіктися.

— Можеш сказати, що за цей час як команда ви наблизилися ще сильніше?

— Так, ми стали ближчими, зараз ми знаємо, що в кого відбувається в сім’ї. Кожен з нас допомагав хто чим може, і це ще більше зблизило нас.

— У такій непростій ситуації підтримка клубу відчувається якось гравцями?

— Так, тяжко українському футболу, тяжко кожному українському клубу, але «Металіст» зберіг команду. Ми розпочали тренувальний збір та сподіваємось на швидке відновлення чемпіонату.

— Зараз у вас нормальні умови для тренувань та проживання?

— Так, у нас є все необхідне для повноцінних та якісних зборів.

— «Металіст» зіграв свій останній на сьогодні офіційний матч аж у листопаді. Як досвідчений футболіст скажи, наскільки критично для гравця стільки часу перебувати без ігрової практики? Чи ця справа швидко можна виправити?

— Я гадаю, що кожен футболіст тривалу паузу переносить по-різному. Але мені здається, що півтора місяця достатньо, щоби набрати форму.

— За твоїми відчуттями, «Металіст» готовий гідно показати себе в УПЛ?

– Я вірю в нашу команду. Ми готові грати та доводити своє право виступати в УПЛ!

— Які слова ти хотів би передати харківським уболівальникам?

— Ми дуже сумуємо за вашою підтримкою та емоціями, які ви нам дарували. Бережіть себе та своїх близьких!“, – сказав Володимир Танчик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *