Олександр Андрієвський: Кендзьора і Вербич хочуть повернутись до Динамо

Хавбек київського Динамо Олександр Андрієвський прокоментував підготовку команди до наступного сезону.

– Морально дуже тяжко, чесно кажучи. Такого не було ніколи, навіть уявити не міг. Але ми підлаштовуємось під нинішні реалії. Тому щасливі, що завдяки нашим воїнам можемо займатись улюбленим ділом та тренуватись. Тим більше на Батьківщині, у Києві. Це ще більш приємно.

– Зараз команда оновлюється, дуже багато молодих хлопців, розкажи, як вони адаптуються?

– Як зазвичай, важко на початку. На зборах перші дні завжди важкі, багато бігової роботи, адже ми закладаємо основу на весь чемпіонат. Зараз всім важко, але ми намагаємось допомогти хлопцям молодшим, щоб їм було простіше адаптуватись у команді. Проблем не бачу жодних, всі стараються.

– Чи підтримуєш зв’язок з легіонерами, які поїхали?

– Я на зв’язку з ними. Коли ми грали з «Легією» у Варшаві, Кендзьора приїжджав, Вербич також. Спілкуємось з ними. Вони дуже хочуть повернутись, сподіваюсь, що приєднаються до нас.

– Що скажеш про вашого суперника у кваліфікації до ЛЧ?

– Насправді, за чемпіонатом Туреччини слідкую, тим більше ми грали товариський матч з ними, там є навіть великі зірки футболу. Якщо ми правильно підготуємось і виконаємо завдання тренера – нам до снаги перемогти «Фенербахче».

– Зараз дискутують, де краще грати чемпіонат України: тут чи закордоном?

– Важко сказати. Але я вважаю, що треба грати в Україні, мене дуже тягне сюди, в Київ. Це мій дім, хочу бути тут. Для мене це важливо. Якщо скажуть, що треба грати у Польщі – будемо грати там. Але я хочу грати вдома. Звичайно, немає повної безпеки, і ніхто не може її гарантувати, але моє відчуття таке, що хочеться грати вдома.

– Це велика проблема, що перед «Фенербахче» не буде офіційних матчів, тільки товариські?

– У нас будуть дуже добрі спаринги, тим більше, наскільки знаю, «Фенербахче» ще не почне до того часу чемпіонат. Тому ми будемо у рівних умовах.

– Що б хотів передати всім захисникам нашим?

– Сили напевне. Мені важко уявити, як вони там. Тільки сили. Хоча вони й так сильні. Ми з ними всім серцем та душею. Тримайтесь, хлопці, ми з вами!» – сказав Олександр Андрієвський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *