Руслан Ротань: Супрягі пішов на користь час у Сампдорії

Наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань поділився думками щодо форварда Владислава Супряги.

“Я помітив, що час, який він провів у «Сампдорії», пішов йому на користь. Він виріс у тактичному плані. В нього вже не те ставлення, яке було, він дуже вмотивований приїхав. Забив Фарерам, це був дуже важливий перший м’яч. Ви ж бачите за результатами, Фарери вдома нікому не програли. Після перемоги 4:0 я хлопцям в роздягальні сказав, що збірна Сербії тут не виграє.

Вони дуже велику роботу виконали на футбольному полі, з правильним настроєм, кайфували. Мабуть, цей матч треба в окрему рамку вивести. Як по цифрах, так і пресинг, контроль м’яча, точність передач. Сказав підопічним, що це треба й зі збірною Франції робити. Впевнений, якщо гравці будуть так працювати та йти до своєї мети, то будуть більше матчів проводити на такому рівні.

Супряга – це зараз інший футболіст. Він дуже додав у роботі без м’яча. Чесно кажучи, я ним задоволений. Думаю, все повернеться до нього. Голи також, якщо буде й надалі так працювати. У кожній грі він мав 2-3 моменти. Пам’ятаємо, як з Македонією міг тричі забивати. Якщо є моменти, то й голи прийдуть. Супряга однозначно повернеться.

Не можна казати про те, чи Супрязі краще підходить рівень Ліги чемпіонів чи рівень умовного «Дніпра-1». Можливо, йому зараз потрібно ігрову практику десь отримати, прийти в тонус. Я помітив на зборах, як він ставится до свого харчування, сну, як залишається додатково працювати в залі“, – сказав Руслан Ротань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *