Віктор Вацко вважає, що клубам УПЛ треба дозволити продавати українських футболістів за кордон

Коментатор Віктор Вацко повідомив, що державою поки що не врегульована можливість виїзду українських футболістів за кордон у разі трансферу в закордонний клуб.

«На цей момент на державному рівні питання регулювання дозволів на виїзд футболіста, якого буде продано у закордонний клуб, не підіймалось. На мій погляд, це питання УАФ має виносити у найвищі кабінети нашої держави.

Футбол – це серйозний бізнес, де крутяться великі гроші. Продаж гравців – це серйозний бізнес, де крутяться великі гроші. Продаж гравців для українських клубів, думаю, на роки буде найсуттєвішим джерелом прибутку.

Зараз економічно несолодко абсолютно всім. На мій погляд, штучно ставити перепони у можливості наповнити клубний бюджет, м’яко кажучи, безглуздо.

Тому на державному рівні потрібно задуматись над цим питанням. Чітко прописати механізм дозволів виїзду за кордон, трансферів у закордонні клубі як мінімум для гравців рівня національної збірної України чи молодіжної збірної. Це великий економічний плюс для наших клубів», – сказав Віктор Вацко у новому випуску на своєму ютуб-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *