Офіційно: Десна і Маріуполь не будуть виключені з УПЛ, за ними закріпили місця в еліті

Сьогодні відбулись загальні збори учасників Української Прем’єр-Ліги. Там було принято ряд рішень.

Про це повідомляє сайт УПЛ. Зокрема сказано, що  “Десна” та “Маріуполь” брати участь у наступному розіграші Чемпіонату України через зруйновану інфраструктуру та складну воєнну ситуацію в їхніх містах не будуть. Але було вирішено закріпити за цими командами місця у Українській Прем’єр-Лізі. Всі учасники зустрічі одноголосно підтримали цю ініціативу.

Під час проведення зборів також піднімалось питання тендеру медіа-прав УПЛ. Керівництво Ліги доповіло клубам, що перемовини щодо купівлі прав на трансляцію Чемпіонату тривають, потенційні партнери продовжують виражати зацікавленість та відкриті для плідної співпраці на вигідних фінансових умовах. Більш детальні перемовини будуть продовжені після затвердження місця проведення та формату Чемпіонату.

Остаточне рішення щодо формату Чемпіонату, країни проведення та ігрового календаря буде прийнято за результатами роботи профільних робочих груп та консультацій із владою України та військовими адміністраціями. Такого ж висновку дійшли і в обговоренні подальших перспектив Чемпіонату юнацьких команд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *