Юрій Вернидуб: Я хочу миру в Україні якнайшвидше

Головний тренер Шеріфа Юрій Вернидуб прокоментував дострокове чемпіонство клубу у чемпіонаті Молдови. Тираспольський клуб виграв сьомий чемпіонський титул поспіль та другий під керівництвом українського наставника.

“За три тури до кінця сезону нам вдалося виграти чемпіонат достроково. Ми завершили розпочату тренерським штабом роботу. У той же час моє серце було наповнене суперечливими почуттями. З одного боку, перемога у чемпіонаті наповнює моє серце радістю, з іншого – неспокійна ситуація у моїй країні засмучує”, – сказав Вернидуб.

Також Вернидуб, який зараз у лавах ЗСУ захищає Україну від російських окупантів, заявив, що не знає, чи продовжить він роботу в Шеріфі.

“Плани на майбутнє? Мені дуже складно зараз відповісти на це питання. Складно скласти план через ситуацію в Україні, я хочу миру в країні якнайшвидше”.

Вернидуб очолив Шериф у грудні 2020 року. Минулого року українець продовжив контракт із молдавським клубом до 2024 року.

Під керівництвом Вернидуба Шериф став першим молдавським клубом, який вийшов у груповий раунд Ліги чемпіонів. Команда українця посіла третє місце у групі з Реалом, Інтером та Шахтарем, набравши сім очок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *