“Це трагедія і світовий приклад героїзму”: Рінат Ахметов – про Маріуполь

Президент «Шахтаря» Рінат Ахметов заявив, що буде допомагати відбудовувати Україну після перемоги у війні з Росією.

«Маріуполь – це світова трагедія і світовий приклад героїзму. Для мене Маріуполь був і завжди буде українським містом. Вірю, що наші відважні воїни захистять місто, але розумію, як їм важко. Війна, звичайно, не час для сварок. Ми відбудуємо всю Україну.

В лютому розмовляв з людьми на вулицях Маріуполя, зустрічався з робітниками. Мої амбіції – повернутися в український Маріуполь і реалізувати наші плани (нове виробництво), щоб маріупольська сталь могла конкурувати на світових ринках, як і раніше.

Для нас війна почалася у 2014 році. Ми втратили всі свої активи і в Криму, і на тимчасово окупованій території Донбасу. Ми втратили свій бізнес, але це зробило нас жорсткішими та сильнішими.

Я впевнений, що СКМ, як найбільший приватний бізнес країни, відіграватиме ключову роль у післявоєнній відбудові України. Нам безперечно буде потрібна безпрецедентна програма міжнародної реконструкції, план Маршалла для України. Я вірю, що ми всі відбудуємо вільну, європейську, демократичну та успішну Україну після нашої перемоги у цій війні», – сказав Ахметов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *