Півзахисник Дніпра-1 пояснив причини поразки проти Динамо в УПЛ

Динамо – гранд українського футболу, і Дніпру-1 вдавалося грати з киянами на рівних, поки були фізичні кондиції, заявив в інтерв’ю програмі ПРОФУТБОЛ Digital, півзахисник дніпровського клубу Валерій Лучкевич.

За його словами, у другому таймі гості підсіли. До того ж, на гру вплинув швидкий диво-гол від Циганкова.

“Перший тайм ми провели дуже добре. Наш тренерський штаб детально розібрав тактику киян, ми добре рухалися, пресингували та створювали гострі моменти. Загалом ми добре грали – не просідали, не ставили “автобус”.

У другому таймі підсіли, адже сили не нескінченні. Швидкий гол у наші ворота на початку другого тайму зламав нас. Ми очікували, що вони побіжать в атаку забивати – через це у нас почалася паніка та помилки.

Потрібно набирати очки з командами, з ким ти повинен це робити. Так, у нас невдалі результати в іграх із грандами, але ми боремося і боротимемося, адже наша мета – це єврокубки”, – розповів Лучкевич.

Нагадаємо, Динамо перемогло у чемпіонаті України Дніпро-1 з рахунком 2:0. Після поразки команда Ігоря Йовічевича йде у турнірній таблиці на 5-му місці. Кияни – перші.